Connect with us

Espor

Fortnite, John Wick’in Başındaki Ödül!

Aksiyon filmlerinin sevilen karakteri John Wick, Fortnite’a geldi!

fortnite, john wick, film, oyun, espor

Aksiyon filmlerinin sevilen karakteri John Wick, Fortnite’a geldi. Wick’in Başındaki Ödül ismiyle oyuna eklenen karakter için güzel bir yarışma var.

İşte Epic Games’in açıklaması:

Yüksek Masa yeni bir iş duyurdu. Ödülün peşine düşmek size kalmış. Hayatta kalmaya ve diğer kelle avcılarını avlayarak altın jetonları toplamaya bakın. Görevi ilk yerine getiren kişi kazanacak ama mücadelede ne kadar önde olduğunuza da dikkat etmelisiniz; ne kadar sivrilirseniz o kadar hedef olursunuz.

Wick’in Başındaki Ödül SSM’ye dalın ve etkinlik bitmeden görevleri tamamlayarak Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve bonus TP de dahil birbirinden güzel ücretsiz ödülleri kapın. SSM hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yama notlarında yer ayırdığımız detaylı mod açıklamasına göz atabilirsiniz.

Herkes Wick’i istiyor; öyleyse artık ona sahip olabilirsiniz! John Wick kıyafetini ve Bildiğin Balyoz kazmasını içeren John Wick seti şimdi mağazada. Koşun, kaçırmayın!

Her eylemin sonuçları olur. Dünyanın en iyi kelle avcıları karşısında kendinizi kanıtlama fırsatı ayağınıza geldi!

Wick’e doyamadınız mı?

O zaman, Bithell Games’in geliştirdiği aksiyon dolu strateji oyunu John Wick Hex’i Epic Games mağazasından hemen ön sipariş verebilirsiniz. John Wick Hex bu sonbaharda PC’ye çıkış yapacak; daha detaylı bilgi için Epic Games mağazasına göz atın.

Kaynak: epicgames.com

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor