Connect with us

Fortnite

Fortnite Kar-Maşa Operasyonu başladı!

Yeni yıl coşkusu Fortnite’a da sıçradı.

Fortnite Kar-Maşa

Zorlu geçen 2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde Fortnite Kar-Maşa Operasyonu ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Yeni yılın ve kış mevsiminin tüm coşkusunun yaşanacağı etkinlik 18 Aralık ve 5 Ocak tarihleri arasında devam edecek. Oyuncular ücretsiz oyun içi kozmetikler kazanmak için etkinlik süresince Kardan Komando görevlerini tamamlayabilecekler. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oyuna yeniden ekleneceği sızdırılan uçaklar da Kar-Maşa Operasyonu ile geri dönmüş durumda!


Sürekli değişen sınırlı süreli modlar ile oyuncuların oyun deneyimleri de etkinlik boyunca taze tutulacak. Kızma Birader‘i ilk kez sınırlı süreli mod olarak karşımıza çıkartacak olan Kar-Maşa Operasyonu ile birlikte ayrıca Zafer Göklerdedir gibi popüler modlara da yeniden kavuşma şansı elde edeceğiz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra elbette ki özel etkinlik kostümleri ve ifadeler de oyuncuları bekliyor olacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite