Connect with us

Fortnite

7. Sezon yeniliklerinden Fortnite Kreatif nedir?

7. Sezon yeniliklerinden #Fortnite Kreatif nedir?

Fortnite Kreatif hakkında ne biliyorsunuz? Oyunun 7. sezon ile birlikte en çok konuşulacak güncellemelerinden olan Fortnite Kreatif hakkında Epic Games’in yaptığı açıklama şöyle:

FORTNİTE KREATİF NEDİR?

6 Aralık tarihinden itibaren Fortnite dünyasını deneyimlemenin yepyeni bir yolu olacak. Arkadaşlarınızla oyunlar tasarlayın, adanın etrafında yarış yapın veya hayalinizdeki Fortnite’ı inşa edin! Tüm bunlar yaptığınız her şeyin kaydedildiği, tamamen size ait bir adada olacak.

Savaş Bileti sahipleri 7. Sezon’un ilk haftasından başlayarak adalarına erişebilecekler. Bu erken erişim haftası süresince Savaş Bileti sahipleri, arkadaşlarını davet edip adalarında ağırlayabilirler. 13 Aralık’tan itibaren, tüm oyuncular kendi özel adalarına ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

DAHA GELECEK ÇOK ŞEY VAR

Fortnite Kreatif modu yeni ve heyecan verici olsa da henüz son haline gelmedi. Önümüzdeki birkaç güncellemede pek çok yeni özellik ekleyerek geliştirmeler yapacağız. Tıpkı Battle Royale ve Dünyayı Kurtar gibi bu modu da zamanla daha büyük ve daha güzel bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite