Connect with us

Fortnite

Fortnite NVIDIA Bundle’ı ile hediyeler dağıtıyor

Fortnite sınırlı sayıdaki NVIDIA Bundle’ı ile hediyeler dağıtıyor.

Fortnite NVIDIA Bundle‘ı ile hediyeler dağıtıyor. Yaptığı anlaşmalar ile oyuncularına bedava oyun içi içerikler sunan Fortnite, şimdi de NVIDIA ile bir anlaşma yaptı. GeForce ekran kartı alanlar Fortnite’a özel içeriklerle karşılaşacak.

NVIDIA’nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Sınırlı bir süreliğine, GeForce GTX 1070 Ti, 1070 veya 1060 ekran kartını alanlar, 2000 V-Papel ve erkek Fortnite Counterattack Set’e sahip olacak. Peki Counterattack Set veya “Karşı Saldırı Seti” olarak bilinen bu pakette neler yer alıyor?

GeForce Fortnite Paketi:

  • 2.000 V-Papel
  • Özel Fortnite Karşı Saldırı Seti şunları içeriyor:
    • Refleks Kıyafeti (Nadir)
    • Metal Bumerang Planörü (Nadir)
    • Köşeli Kazma (Sıradışı)
    • Müdahale Çantası Sırt Süsü

Fortnite’ın resmi internet sitesinde bu konuya şöyle yer verildi:

“29 Kasım’dan itibaren sınırlı bir süre için alınabilecek olan GeForce Fortnite Paketi’ni duyurmanın heyecanını yaşıyoruz! GeForce GTX 1070 Ti, GTX 1070 veya GTX 1060 ekran kartlarını, bu kartlara sahip dizüstü veya masaüstü bilgisayarları satın aldığınızda bu sete de sahip olacaksınız.”

“Hazır 7. Sezon kapıya dayanmışken oyunun keyfini tavsiye edilen ekran kartı olan GeForce GTX 1060 ile çıkarabilir, Karşı Saldırı Seti ile oyunda tarzınızı konuşturabilirsiniz.”

Fortnite NVIDIA Bundle’a buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite