Connect with us

Espor

Fortnite ağustos ayında oyuncu rekoru kırdı, kaç kişi Fortnite oynuyor?

Fortnite rekor kırmaya ve milyonlar dağıtmaya devam ediyor.

Battle Royale arenasının popüler oyunlarından olan Fortnite rekor kırmaya devam ediyor. Yapımcılar yaptığı açıklamayla birlikte Ağustos ayında 78,3 milyon oyuncuya ulaştıklarını belirtti. Bu rakam Fortnite için bir rekor!

Oyunda yaptıkları ilginç içerikler kadar espor sahnesine yaptıkları yatırımlarla da sık sık gündeme gelen Epic Games, yeni bir rekora imza attı. Henüz oyunun Çin’de yeni çıkmış olmasına rağmen oynanma sayısında çok büyük bir artış var. Ekip Fall Skirmish etkinliğini duyururken Ağustos ayında 78,3 milyon oyuncunun oyunu oynadığını söyledi. Bu rakamla birlikte yeni bir rekora imza atmış oldular. Fakat henüz Ağustos ayının bitmediğini ve oyunun Çin’de büyük bir hızla oyuncu sayısını arttırdığını düşünürsek bu rekor daha da yükseklere taşınacak.

10 milyon dolar ödüllü Fortnite Fall Skirmish Series başladı.

Fortnite bu bilgiyle birlikte Fall Skirmish Series‘i duyurmuştu. 10 milyon dolar ödüllü bu etkinlik bu hafta sonu başladı. Epic Games 500’e yakın içerik üreticisi ve profesyonel oyuncuyu bu etkinliğe davet etti. Bu oyuncular 5 ayrı kulübe ayrılarak haftalarca mücadele edecek.

Fortnite Fall Skirmish Series’de yer alabilirsiniz.

Epic Games tüm oyunculara Fall Skirmish Series‘de yer vermek istemiş. Bu devasa etkinlikte yer almak istiyorsanız sosyal medya hesaplarınızdan desteklediğiniz Fall Skirmish Series takımıyla ilgili bir video paylaşmanız gerekiyor. Böylelikle Fall Skirmish Series‘e katılma şansı elde etmiş oluyorsunuz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor