Connect with us

Fortnite

Fortnite oyuncusu sadece tek mermiyle Tilted Towers şehrini haritadan sildi

Bir oyuncu tek mermiyle bütün şehri yok etti.

Fortnite ile ilgili ortaya çıkan bir video ortalığı kasıp kavuruyor. Fortnite’da bir oyuncu tek mermiyle, Tilted Towers şehrini yok etti.

Nisan ayında haritadan kaldırılması veya değiştirilmesi kesin gözüyle bakılan Tilted Towers, Fortnite Battle Royale oyuncuları tarafından haritadan silindi. Video içerisinde şehrin içine yerleştirdiği platformlarla yerleştirdiği temellere sadece bir kez ateş eden oyuncu daha sonra şehrin yok oluşunu izliyor. Videonun içeriği kadar arka planda yer alan müzik de ilgi çekiyor.

Bunu yapmanın aslında kolay bir yolu var. Sadece biraz uğraş gerektiriyor. Bildiğiniz gibi oyunda bir binanın temelini yıktığınız zaman bina ve ona bağlı her şey yıkılıyor. Yani bütün bir şehri yıkmak için yapmanız gerek şey, bir platform oluşturarak bütün binaları birbirine bağlamak. Ondan sonra videodaki gibi tek bir atış ile tüm şehri yok edebilirsiniz. Buradaki amaç kötü üne sahip şehir için güzel bir veda töreni hazırlamakmış aslında. Ancak şehir kalkmayınca oyuncu böyle bir video hazırlamaya karar vermiş. Bu video reddit’de günün en çok konuşulan içeriklerinden biri oldu.

Aslında bu tarz video daha önce de yapılmıştı. Yine bir reddit kullanıcısı, aynı yöntem ile bir şehri yok etmiş ve bunu paylaşmıştı. Yeni videoyu hazırlayan oyuncu da bu videodan etkinlendiğini ve videoyu yaptığını belirtti.

İşte Tilted Towers’ın yok oluşu

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite