Connect with us

Fortnite

Fortnite paralı mı, bu oyun için kaç para ödemeniz gerek?

Fortnite’ın ücretiyle ilgili çok fazla soru alıyorduk, şimdi bu konuda bir yazı hazırladık.

fortnite paralı mı

Fortnite paralı mı? Son dönemin en çok oynanan oyunları arasında zirveyi kimseye bırakmayan Fortnite hakkında en çok sorulan sorulardan biri de bu. Playerbros’un sosyal medya hesaplarından gelen sorular üzerine bu konuya bir açıklık getirmek için bir yazı hazırladık.

İlginizi çekebilir: Fornite sistem gereksinimleri

Fortnite paralı mı?

Fortnite kısmen paralı, kısmense bedava diyebiliriz. Eğer ki oyunu Battle Royale yani hayatta kalma temalı aşamasını oynayıp rekabete dahil olmak istiyorsanız herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Fortnite’ı ücretsiz bir şekilde indirebilir, Twitch’te izlediğiniz o aksiyon dolu anları yaşayabilirsiniz.

Eğer Fortnite’ı PVE Hikâye Paketleri olarak almak isterseniz, yani oyunu hikaye tabanlı bir şekilde oynamak isterseniz bir bedel ödemeniz gerekiyor. Oyunun geliştiricisi Epic Games’in resmi sitesinde yer alan bilgilere göre satın almak için karşınızda iki paket bulunuyor. Bu paketler Fortnite: Standart Kurucu Paket ve Fortnite: Deluxe Kurucu Paketi olarak adlandırılmış durumda.

Fortnite ne kadar?

Standart Kurucu Paket’in fiyatı 59 TL olarak görünüyor. Bu paketin içeriğinde 7 Maket Paketleri ve 4 Oyun İçi Sancak Simgesi bulunuyor. Eğer ki Deluxe Kurucu Paketi satın almak isterseniz erişebileceğiniz içeriklerin sayısı haliyle biraz daha artıyor. 99 TL olarak değer biçilen Deluxe Kurucu Paketi; Nadir Başlangıç Silah Paketi, Özel Kurucu Tabancası ve Başlangıç Kahraman Paketi gibi ekstra içeriklere sahip.

Bu yazımızla Fortnite paralı mı sorusuna cevap vermeye çalıştık. Eğer ki Fortnite gündemini takip ediyorsanız Playerbros’un Fortnite sayfası üzerinden haftalık görevleri ve son turnuvaları okuyabilirsiniz. Ayrıca Playerbros YouTube kanalına da giderek en güncel Fortnite içeriklerine göz atabilirsiniz. Takiplerinizi bekliyoruz, şimdiden iyi oyunlar!

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Fortnite