Connect with us

Fortnite

Fortnite Sahne Işığı konser serisi başlıyor

Fortnite’ta konserler tam gaz devam ediyor.

Fortnite Sahne

Fortnite Sahne Işığı konser serisi ile birlikte oyuncuları çılgın bir parti deneyimi için Ana Sahne’de buluşmaya davet ediyor.

13 Eylül Pazar günü ülkemizde gece yarısı gerçekleşecek olan konserde sahneye çıkacak isim ünlü söz yazarı ve rap müzik sanatçısı Dominic Fike olacak. Şarkıcının Los Angeles‘taki canlı performansı Fortnite’ın Sahne Işığı konser serisinin ilk halkası olan bu etkinlikte canlı olarak yayınlanacak. Konseri kaçıran oyuncular için ise 13 Eylül saat 06:00 ve 20:00‘da konser tekrarları yine Ana Sahne’de gerçekleştirilecek.

Fortnite Sahne

Sahne Işığı konser serisine katılacak olan sıradaki isimler ise şimdilik gizemini koruyor. Ancak Epic Games cephesinden yapılan açıklamalara göre sıradaki konserlerin tarihleri 19 ve 26 Eylül. Konsere katılmak için ise yapmanız gereken tek şey ise Çılgın Parti moduna geçiş yaparak haritada Ana Sahne‘nin bulunduğu alana gitmek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite