Connect with us

Espor

Fortnite şampiyonu Bugha, uygun fiyatlı ekipmanlar için Five Below ile anlaştı

16 yaşındaki oyuncu, Five Below ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Fortnite şampiyonu Bugha

Fortnite şampiyonu Bugha, rakiplerinden çok daha uygun fiyatlı yeni oyun ekipmanları sunmak için bugün Five Below ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Bugha, 2019’da ilk Fortnite Dünya Kupası şampiyonu oldu ve 3 milyon dolarlık büyük ödülü kazandı. 16 yaşındaki oyuncu, becerileriyle dünyadaki oyuncuları etkiledi ve oyun oynamanın yetenekli oyuncular için bir hobiden fazlası olabileceğini kanıtladı.

Oyun ekipmanlarının maliyeti, özellikle PC oyun dünyasına adım atan oyuncular için pahalı gelebilir. Çoğu oyuncu, oyunların tadını çıkarmak ve en üst düzeyde rekabet etmek için bir kulaklık, klavye, fare ve diğer ekipmanlara ihtiyaç duyuyor. Bu ekipmanların her birinin maliyeti çok üst düzeylere ulaşabiliyor, ancak Bugha’nın Five Below ile işbirliği, oyuncular için yeni ve uygun maliyetli seçenekler sundu.

Hayranlar, özel bir oyun kulaklığı, kulaklık standı, oyun hoparlörleri, klavye, fare, fare altlığı ekipmanları her biri yalnızca 10$ olarak satın alabiliyorlar. Bu indirim oyuncu ekipmanları açısından oldukça önemli derecede düşük fiyatlar.

Ülkemizde yurtdışından alış-veriş yapmak oldukça külfetli fakat siz de bu indirimlere göz atmak isterseniz buradan Five Below’un internet adresine gidebilirsiniz.

DreamHack Open Fall 2020 üst tur raunt 2 maçları tamamlandı!

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor