Connect with us

Fortnite

Fortnite Sezon 4 güncellemesi geliyor, peki neler değişecek?

Fortnite Sezon 4 güncellemesi geliyor, peki neler değişecek?

fortnite sezon 4 bilgi

Fortnite Sezon 4 bomba gibi geliyor!

Süper Kahraman kostümleri, Battle Pass – Battle Royale etkinliği ve dahası Fortnite Sezon 4 ile bizlerle buluşuyor!

Fortnite geliştiricisi Epic Games, attığı son tweet ile hayranların hazır olmalarını söyleyerek 4. sezonun 1 Mayıs tarihinde başlayacağını duyurdu. Türkiye saati ile 10:30’da Sezon 3 son bulurken, sabah saatlerinde yapılacak olan bakım çalışmasının ardından Sezon 4 başlamış olacak. Ayrıca yeni sezonun ne zaman başlayacağından tam emin olamayanlar için oyun içinde bir saat geri sayım yapacak.

Süper Kahraman kostümleri sizlerle!

Epic Games Twitter hesabı üzerinden Sezon 4 tanıtımı için bugüne kadar DIGITAL COMICS süper kahramanlarına benzeyen karakter kostümlerinin bulunduğu 4 farklı video yayımladı.

İlk video, oyunun hayranlarına “savaş, saldır ve kazan” mesajı verirken, ikinci video “onurun için savaş” temasıyla karşımıza çıktı. Üçüncü tanıtım videosunda ise oyunculara “kutulara, çalılara ve her köşeye” bakmaları söylenirken, bunu “İzini bırak” mesajı ile 4. tanıtım videosu takip etti.

Son kostümü bekliyoruz!

Hâlâ Fortnite Sezon 4 kostümlerinden sonuncusunun tanıtılacağı 5. tanıtım videosunu bekliyoruz. Günün ilerleyen saatlerinde resmi hesaplar üzerinden bu son tanıtım videosunun da paylaşılacağını tahmin ediyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite