Connect with us

Fortnite

Fortnite Sezon 7’de hızlı bir şekilde seviye nasıl atlanır?

Fortnite Sezon 7’de hızlı bir şekilde nasıl seviye atlayabileceğinizi sizler için hazırladık.

Bölüm 2 Sezon 7 neredeyse sona ermek üzere ve oyuncular Sezon 8’in çıkışı için oldukça heyecanlılar. Ancak, sezon 8 oyuna gelmeden önce oyuncuların premium geçişte bulunan tüm ödüllerin ve kozmetiklerin kilidini açmak için Sezon 7 Savaş Biletini tamamlamaları gerekecek. Fortnite Sezon 7’de hızlı bir şekilde seviye nasıl atlayabileceğinizi sizler için hazırladık.

Oyunculara Battle Pass XP’yi nasıl hızlı bir şekilde kazanacakları ve ilerlemelerini nasıl tamamlayacakları konusunda rehberlik edebilecek çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda püf noktası ve ipucu var.

Fortnite Sezon 7’de Kreatif merkezi nedir ve bu mod ile birlikte nasıl XP kazanılır?

Fortnite, oyuncuların ağır savaş alanlarından biraz dinlenmelerine ve Kreatif Merkezi’nde oyunun keyfini çıkarmalarına olanak tanır. Bu mod ile birlikte oyuncular, istediklerini yapabilir, istediklerini inşa edebilir ve farklı açılardan ateş eden düşmanlar hakkında endişelenmeden oyunun tadını çıkarabilirler.

Fortnite Yaratıcı modunda, oyuncuların genellikle Battle Royale bölümünde kullanmadıkları çeşitli araçlar da bulunmaktadır.

Bununla birlikte Yaratıcı mod, oyunculara XP kazanma konusunda yardımcı olabilecek bir sır da barındırıyor. Fortnite’ın 7. Sezonunda topluluk tarafından, Kreatif merkezinde AFK kalmanın oyunculara her 15 dakikada bir 25000 XP kazandıdığı keşfedildi.

Bu ödül günde beş kez toplanabilir. Bu nedenle, hiçbir şey yapmadan her gün toplam 125000 XP toplayabilirsiniz. Ancak belirtmekte fayda varki bu yöntem açıkça bir hatadır, Sezon 7’nin sonu yaklaştıkça, Battle Pass’i tamamlamadıysanız, bunu kullanabilir ve Epic Games bu hatayı düzeltmeden önce daha fazla XP kazanabilirsiniz.

Fortnite Sezon 8, 13 Eylül 2021’de konsol ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.


İlginizi Çekebilir:

PlayStation, tepkilerden sonra Horizon Forbidden West için çapraz gen politikasına geri döndü!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite