Connect with us

Fortnite

Fortnite Sezon 6’nın ne zaman başlayacağı sonunda belli oldu

Fortnite 6. sezonun ne zaman başlayacağı belli oldu.

Dünyanın en çok takip edilen ve oynanan oyunlarının başında gelen Fortnite Sezon 6‘nın ne zaman başlayacak sonunda belli oldu. İşte detaylar.

Uzun süredir herkesin merakla beklediği sezon 6 için sonunda Epic Games Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve sezonun başlangıç tarihini yayımladı. Epic Games’in paylaşımına göre 6. sezon 27 Eylül Perşembe günü başlayacak.

Sezon 5’den kalan görevlerini bitiremeyenler veya ödüllerini alamayanlar için son fırsat diyebiliriz. Perşembe günü yeni sezon başlayacak ve 5. sezon ile ilgili herhangi bir etkinliğe bir daha katılım sağlanamayacak.

Sezon 6’dan ise tam olarak ne beklememiz gerektiğini henüz kimse bilmiyor. Çünkü henüz sezonun teması dahi açıklanmadı. Sadece Sezon 5 içerisinde yaşanan bazı garip olaylara bakarsak ve hayran yapımı mor küp ve gökyüzünde çakan şimşek 6. sezon ile ilgili olarak bize ipucu veriyor olabilir. Ancak bunların ne anlama geldiği hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak tüm bunları öğrenmek için artık daha fazla beklememize gerek kalmayacak.

Fortnite Season 6 ne zaman?

6. sezon 27 Eylül Perşembe günü başlayacak. Sezon hakkında detaylı bilgiler ise yarın ve perşembe günü belli olacak.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite