Connect with us

Fortnite

Fortnite şifreli mesajlar ile oyuncuları yeni sezon hakkında heyecanlandırdı

2. sezon için geri sayım başladı

Fortnite şifreli mesajlar

Battle royale oyunların en popülerleri arasında kendine sağlam bir yer edinmiş olan Fortnite şifreli mesajlar ile yeni sezona dair ipuçları veriyor.

Fortnite Chapter 2 sezon 2 için artık sayılı günler kalmış durumda. Yeni sezon duyuruları, açılışları ve kapanışları oldukça şaşalı olan oyun yeni sezonuyla bir kez daha oyuncuları şaşırtacak gibi görünüyor. Bu sabah Fortnite’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile yeni sezona dair ilk resmi görsellere de kavuşmuş olduk.

Tweet yalnızca ”iletim yakalandı” mesajı ile paylaşıldı. Altın renk teması ve bir el izi ise göze çarpan ilk detaylar. Ancak Epic Games‘in yeni sezona dair verdiği tek ipucu bu da değil. Dünyanın çeşitli yerlerindeki reklam ekranlarında Fortnite’a ait şifreli mesajlar yayınlandı. Videoda bir de telefon numarası bulunuyor. Bakalım 20 Şubat tarihinde başlayacak olan yeni sezonda bizleri neler bekliyor olacak?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite