Connect with us

Fortnite

Yeni Eşya Sırt Roketi, Som Altın v2 Silahları ve yeni kahraman Arkeolog Jess!

Uçmak için Sırt Roketi, Som Altın Silah Modu ve Yeni Karakter Jess!

İçerik Güncellemesi ile Sırt Roketi!

Youtube ve Twitch aleminin izlenme rekorlarını kırıp, sosyal medyada oyuncular tarafından her dakika bahsedilen Fortnite, hız kesmeden yeniliklere devam ediyor. v4.2 İçerik Güncellemesi ile birlikte oyuna Sırt Roketi, yeni bir kahraman ve Som Altın Silah Modu v2 dahil edilecek.

Sırt Roketleri tıpkı silahlar ve tek kullanımlık eşyalar gibi çantanızda sadece bir yuva kaplayacak. Oyun içi bir eşya olacağı için, kozmetik içerik olarak satın alamayacaksınız.

Sınırlı Süreli Mod: Som Altın v2

Bu oyun modunda düşen tüm silahlar Efsanevi olacak! Yer Ganimetlerinden Ağır Tabanca ve Susturuculu Tabanca bulma şansınız yüksekken, Taarruz Tüfeği ve Keskin Nişancı Tüfeği bulma şansınız düşük olacak.

Sandıklardan Taarruz Tüfeği, Mitralyöz ve Keskin Nişancı Tüfeği bulma şansınız  yüksek, Ağır Pompalı Tüfek, Roketatar/Bomba Atar bulma şansınız düşük olacak. Tabanca ise sandıklarda yer almayacak.

Mühimmat Destekleri olan Roketatar/Bomba Atar bulma şansınız yüksek, Keskin Nişancı Tüfeği bulma şansınız orta, Ağır Pompalı Tüfek ve Taarruz Tüfeği bulma şansınız düşük olacak. Mühimmat Desteklerinde de Tabanca yer almayacak.

Kaynak toplarken %50 daha fazla taş ve metal elde edeceksiniz. Ayrıca yerden taş alımında elde edilen miktar 60’a yükseltildi. Aynı durum için Metal ise 90’a yükseltildi.

Fondip Fıçısı, Mavi Gazoz, Kalkan, tüm Özel El Bombaları, Trambolin ve Kamp Ateşi eşyalarının düşüş oranları arttırıldı.

Fırtına daha hızlı ilerleyecek!

Sınırlı Süreli Som Altın v2 modunda Fırtına, oyunun orta ve ileri kısımlarında normalden daha hızlı ilerleyecek. Bu yüzden alıştığınız süreye göre sizin de tıpkı Fırtına gibi daha hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Maçlar ortalama 15 dakika sürecek ve istatistikler bu modda da kayıt altında olacak!

Fortnite Dünyayı Kurtar!

Işıközü için Haftalık Dükkan’daki Haftalık Limit iki katına çıkarılacak. Ayrıca yeni izci kahramanı Arkeolog Jess etkinlik mağazasına eklenecek. (24 Mayıs Perşembe, saat 03.00 itibarıyla)

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite