Connect with us

Fortnite

Fortnite taret taşıyan yeni araçlar ile karşımıza çıkabilir

Yeni araçlar çok daha ölümcül olacaklar.

Fortnite taret

Güvenilir bir veri madencisinin elde ettiği bilgilere göre Fortnite taret monte edilmiş yeni araçları yakın zamanda oyuna eklemeye hazırlanıyor.

Yepyeni içerikler ve etkinlikler ile oyuncularına her daim farklı şeyler sunmak peşinde olan Fortnite gerçekleştirdiği yeni işbirlikleri ile de oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Tüm bu işbirliklerinin yanı sıra oyuna getirilen farklı yenilikler de göze çarpıyor. Daha önce de isabetli sızıntıları ile bilinen veri madencisi VastBlast yaptığı bir sızıntı ile yeni araçların oyuna ekleneceğini duyurdu.


Veri madencisinin elde ettiği bilgilere göre yeni araçlar üzerlerinde bir taret monte edilmiş halde gelecekler. Halo markası ile yapılan işbirliğinin ardından oyuna eklenmesi gündemde olan taret monte edilmiş araçlar akıllara Halo’nun ikonik Warthog‘unu getirmiş durumda. Oyuna eklenmesi gündemde olan taret taşıyan aracın Warthog olup olmayacağını ise zaman gösterecek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite