Connect with us

Fortnite

Fortnite yanlışlıkla banladığı hesaplar için V-Bucks dağıtıyor

#Fortnite hesabınızın haksız yere banlandığını düşünüyorsanız V-Bucks kazanabilirsiniz!

Epic Games, yanlış bir şekilde banlanan Fortnite oyuncularına V-Bucks dağıtarak özür diliyor. Hata sonucunda Fortnite’dan banlanan oyunculara, Fortnite özür dilemek amacıyla oyun içi para dağıtıyor. Fortnite geliştiricisi Epic Games, ilk etapta banlanan bazı hesapları erişime açmaya başladı. Sadece bununla yetinmeyen firma, oyuncuların gönlünü almak amacıyla 2.000 V-Bucks dağıtıyor.

Hatalı bir şekilde ban yiyen bir Fortnite oyuncusu, dün gece Fortnite’a bir yazı gönderdi. Epic Games ise bir not paylaşarak, “Hesabınızı yanlış bir şekilde yasakladık”. “Maalesef, hatayı telafi etmek için hesabınıza V-Bucks vereceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Fortnite’daki birçok oyuncu, hatalı ban yediğinden şikayet ediyorlar. Bildiğiniz üzere 2.000’lik V-Bucks ödülü, kabaca 20 dolara eşittir. Peki siz de bundan faydalanabilir misiniz? Epic Games, Dot Esports’a verdiği bilgiye göre, evet, bu uygulama devam ediyor.

Fortnite hesabınızın bir sebepten dolayı yasaklanması durumunda, yine de umutlarınızı kaybetmeyin. Seni bekleyen 2.000 V-Bucks olabilir!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite