Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
Fortnite v11.11 güncellemesi yayında!
Connect with us

Fortnite

Fortnite v11.11 güncellemesi yayında!

Tüm değişikliklere bir göz atalım

Epic Games dünyanın her yanından milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyunu her daim güncel tutmakta ve oyunculara kulak vermekte oldukça haklı. Zira piyasaya her geçen gün yeni battle royale oyunları çıkıyor. Bunun haricinde mevcut rakipler de güçlerini giderek arttırıyorlar. Bu güncellemelerin son adımı olarak bugün Fortnite için v11.11 yaması yayınlandı. Yeni yama ile oyunda birçok değişiklik yapıldı ve yeni dinamikler eklendi.

Bunlardan ilki yeni maç ekranı. Bu ekran sayesinde oyuncular ek istatistiklerini, oyun içerisinde kazandıkları madalyalarını ve başarımlarını görüntüleyebilecekler. Bunun yanı sıra oyunun envanter kısmında da değişiklikler yapıldı. Yeni güncelleme ile oyuncular artık bir slotta 10 yerine yalnızca 6 adet bomba taşıyabilecekler. Tüm bunların yanı sıra artık sahip olduğunuz skinleri envanteriniz içinde bulmanız daha kolay olacak. Oyuna eklenen arama özelliği ile istediğiniz skin yada eşyaya anında ulaşabileceksiniz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite