Connect with us

Fortnite

Fortnite Güncelleme: 50v50 v2 Modu, 4 Yeni Kahraman, Neon Silahlar ve dahası!

Fortnite 3.5 yaması ile birlikte 4 yeni kahraman, neon silah kostümleri anında kaleler dikebileceğiniz yeni bir bomba ve 50vs50 oyun modu eklendi. Giderilen birçok hata ve dahası, haberimizde.

Fortnite güncelleme haberleriyle karşınızdayız! Oyuna eklenen son değişikliklerle 50v50 v2 modu, 4 yeni kahraman, Neon silahlar ve dahası oyuncularla buluştu. Fortnite yama notlarının detayları burada sizlerle!

Tekrar Oynat Özelliği ve Ödülleri

Epic Games Fortnite yapımcıları tüm içerik üreticilerine sesleniyor.

Battle Royale oyun moduna “Tekrar” özelliği eklendi. Birçok sinematik özellikleri ile birlikte artık en önemli anları oyundan sonra dilediğiniz gibi düzenleme şansınız olacak. Ayrıca bu “Tekrar Oynat” sistemi ile oluşturacağınız videolar ile de yakında ödüller kazanmaya başlayacaksınız. Sanırım en çok beğenilen – oy alan videonun sahibi, oyun içi kostüm vb. içerikler kazanacak. Şimdilik bu konuda bir açıklamaları yok.

Survive the Storm da geri döndü! Hayatta kalmayı başaranlar hatırı sayılır ödüller kazanacak.

Port-a-Fort (Battle Royale)

Battle Royale oyun moduna dahil olan bu yeni eşya bir bomba gibi çalışıyor. Patladığında, patladığı yere anında bir yapı dikiliveriyor. Zor anlarınızda birkaç saniye içinde kendinize bir kale inşa edebileceksiniz.

50v50 v2 (Battle Royale)

İki takım güncellenen 50v50 sınırlı oyun modunda çarpışacak. 3.5 yaması ile birlikte bu sınırlı oyun modu aktif hale getirildi.

50v50v2_Social.jpg

Cyberpunk Kahramanları (Dünyayı Kurtar)

Harika tasarımlarla 4 yeni kahraman 3.5 yaması ile oyuna dahil ediliyor!

CyberpunkHeroes.jpg

Neon Silahları (Dünyayı Kurtar)

Enerji patlamaları ile dolu bir oyun sizleri bekliyor olacak. 3.5 yaması ile birlikte Neon silahlarını oyunda görebileceksiniz.

NeonWeapons.jpg

Genel Değişiklikler

 • Odun, Taş ve Metal kaynaklar artık çantanızdaki ilk eşyalar olacak. (örneğin Tuzaklar yerine…)
 • V-Bucks satın alımları Xbox One, PC ve Mobil sürümler arasında paylaşımlı olacak. Üç platformda da V-Bucks larınızı kullanabileceksiniz.
 • Giriş Sırası Geliştirmeleri:
  • Bekleme esnasında oyundan düşer veya çıkmak zorunda kalırsanız, kısa süre sonra oyuna girişinizde sistem bulunduğunuz sırayı hatırlayacak ve en son sıraya atılmayacaksınız.
  • Mobil cihazlar her giriş denemesinde birden fazla kez giriş sırasına girmeyecekler.
  • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama artık sizi giriş sırasına atmayacak.

Giderilen Sorunlar

 • Oyundan çıkış sırasında nadiren gerçekleşen çökme sorunu giderildi.
 • PS4 oyuncularının başka platformlardaki oyuncularla birlikte ekipçe oynarken oyun sonunda ekipten (gruptan) ayrılmalarına yol açan bir hata giderildi.
 • PC üzerinde, PS4 kontrolcüsü kullanılırken, kontrolcü tipi değiştirilse bile Xbox tuşlarının gösterilmesi sorunu giderildi.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite