Connect with us

Fortnite

Fortnite ve Marvel işbirliği uzun bir süre devam edecek

Ortaklık sezonlar boyunca sürecek.

Fortnite ve Marvel

Fortnite ve Marvel arasında geçmişten gelen ve günümüzde de devam eden işbirliğinin diğer sezonlarda da devam edeceği açıklandı.

Fortnite her sezonda oyuna eklediği yenilikler ve farklı markalar ile yaptığı eğlenceli işbirlikleri ile oyuncuların ilgisini canlı tutmayı büyük ölçüde başarıyor. Oyun geçmişte DC, John Wick, Star Wars ve Marvel gibi markalar ile işbirliklerinde bulunmuştu. Şu anda devam etmekte olan bölüm 2 sezon 3 içerisinde de bir Marvel işbirliği görüyoruz. Oyunun Yaratıcı Direktörü olan Donald Mustard katıldığı bir programda bu işbirliğinin geleceği hakkında konuştu.


”Bu sadece bir başlangıç. Marvel işbirliği uzun yıllara yayılmış planlarımızın başlangıcı. Bu bir son değil, bu bir başlangıç” şeklinde konuşan Mustard gelecek sezonlarda da Fortnite adasında Marvel kahramanlarına rastlayacağımızın mesajını verdi. Ayrıca açıklamalar ışığında bu etkinliğin öteki sezonlara da yayılarak bağlantılı bir biçimde ilerleyeceğini de öngörebiliyoruz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite