Connect with us

Fortnite

Fortnite Yanan Çember nerede? (4. Hafta Görevleri)

Fortnite’ın dördüncü hafta görevlerinden Yanan Çember nerede?

fortnite 4. hafta görevleri yanan çember

Fortnite Yanan Çember göreviyle oyuncuların dikkatini çekti. Gelenek haline getirdiği haftalık görevleriyle oyunculara yeni maceralar sunmayı amaçlayan oyun, dördüncü haftada “Flaming Hoop” olarak da bilinen “Yanan Çember” ile oyunculara yeni seçenekler sundu. Bu çemberlerin içinden geçmeniz gerekiyor!

Bir süredir gündemde olan Fortnite Yanan Çember görevini tamamlamak için oyuncuların gayet seri bir şekilde hareket etmeleri gerekiyor. Bu anlamda yürümek yerine oyundaki alternatifleri kullanmak oyuncuların daha hızlı bir şekilde görevi tamamlamasını sağlayacak. Bunun için oyundaki arabalardan kesinlikle bir tane bulmak zorundasınız.

Fortnite Yanan Çember nerede?

Yanan Çember’in nerelerde olduğunu görmek için öncelikle bir Fortnite haritası ekleyelim. Forbes’te paylaşılan bu haritaya göz atarak görevi daha verimli tamamlayabiliriz. Yazının sonunda da değineceğimiz üzere haritadaki yerlerin veya hemen aşağıda önerilen yerlerin birer tahmin olduğunu, bu tahminlerin de oyundaki rampalardan hareketle yapıldığını unutmayın. Siz de kendi tecrübeleriniz ile hareket edebilir, kendi rotasyonlarınızı oluşturarak görevi tamamlamaya çalışabilirsiniz.

  • Pleasant Park’ın güneyindeki Stunt Mountain’da 3 veya 4 tane olabilir.
  • Lazy Links’in batısındaki şemsiyelerde 1 tane olabilir.
  • Lazy Links’in güneyinde 1 tane olabilir.
  • Snobby Shores’un güneyindeki yollarda 1 tane olabilir.
  • Flush Factory’e giden yolun yakınlarında 1 tane olabilir.
  • Tomato Town’ın güneyindeki tünelde 1 tane olabilir.
  • Paradise Palms’ın batısındaki çöl/çimlerde 1 tane olabilir.
  • Paradise Palms’ın doğusundaki çölün ucunda 1 tane olabilir.
  • Paradise Palms’ın güney batısındaki köprüde 1 tane olabilir.

Şimdilik bilindiği kadarıyla yukarıdaki maddelerde yer alan konumlarda Flaming Hoop yani Yanan Çember bulunuyor. İleride bu görevde kullanılabilecek bölgelerin sayısında büyük bir artış olması beklenirken, yukarıdaki maddelerin birer tahmin olduğunu unutmayın.

Rampalardan hareketle yapılan bu tahminler, birçok oyuncuya daha kısa yollardan göreve ulaşma olanağı sunuyor. Bu bağlamda oynaya oynaya kazanacağınız tecrübelerden hareketle düşünerek kendi rotasyonlarınızı oluşturabilir, böylece sonuca daha hızlı bir şekilde varabilirsiniz.

Bu tarihten itibaren Fornite’ın haftalık görevleriyle ilgili içerikler paylaşacağız. Fornite Yanan Çember ile dördüncü hafta görevlerinden başladık. Siz de bu içeriklerden haberdar olmak için sitemizden bildirim alabilir. Sitemizin sağ üst kısmında linkleri yer alan sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite