Connect with us

Fortnite

Fortnite’a konuk olacak bir sonraki Marvel karakteri ortaya çıktı

Ghost Rider oyun evrenine dahil olmak için geliyor.

Fortnite'a konuk olacak

Marvel ve Fortnite arasında devam eden işbirliği çerçevesinde Fortnite’a konuk olacak sıradaki süper kahramanın ipuçları oyuncularla paylaşıldı.

Geçmişten bu yana Marvel ile gerçekleştirdikleri iş birlikleri ile oyunculara eğlenceli etkinlikler ve farklı içerikler sunan Fortnite’ta halihazırda devam eden Merkez Çatışması etkinliği sevilen süper kahramanları oyun evrenine dahil ediyor. Fortnite’ın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir paylaşım da oyun evrenine dahil olacak bir sonraki süper kahraman hakkında bazı ipuçlarını oyunculara sundu.


Oyunculara ipucu olarak bir kafatası ve alev simgesi sunan Epic Games bu hareketi ile sıradaki kahramanın Ghost Rider olduğunu büyük ölçüde belli etmiş olsa da hayranlar paylaşılan resmin parlaklığını arttırarak Ghost Rider’ı tamamen ortaya çıkarttılar. Ghost Rider’ın devam etmekte olan Marvel Kapışması Süper Turnuva etkinliğinde tıpkı Daredevil‘ın olduğu gibi kendi özel turnuvasına da sahip olabileceği de teoriler arasında.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite