Connect with us

Fortnite

Fortnite’ın 11. sezon haritasında önemli değişiklikler olacak

Ninja bu durumdan pek memnun değil gibi.

Espor dünyasına hızlı bir giriş yapmış olan Fortnite, o günden bu yana gerek düzenlediği devasa etkinlikler, gerekse de oyunun sürekli güncel tutulması sayesinde popülerliğinden neredeyse hiçbir şey kaybetmedi. Her yeni sezonda düzenlenen farklı etkinlikler ve oyuna eklenen ögeler ile kendi kitlesinin ilgisini canlı tutmayı başaran Fortnite bu kez de 11. sezon için oyun haritasında yapacağı devasa değişikliklerle gündemde.

Oyun dosyaları içerisinde bulunan farklı konum isimleri bu bölgelerin yeni sezonda haritaya eklenebileceğine işaret ediyor olabilir. Sunny Shores, Dirty Docks, Slurpy Swamp ve Weeping Woods gibi isimlerin yer aldığı oyun dosyaları haritada bir değişiklik bekleyen kitleyi şimdiden meraklandırmış durumda.

Ninja gündemdeki değişiklikler hakkında konuştu

Ünlü Fortnite oyuncusu Ninja, oyuna yeni gelecek güncelleme hakkında konuştu. Yapılacak değişikliklere şüphe ile baktığını söyleyen Ninja ”Bu konu hakkında ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum. Beceri temelli eşleştirme sistemi hiç mi işe yaramadı yoksa ben mi yanılıyorum? İyi oyuncular daima iyi oyunculara karşı oynamak istemezler” dedi.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite