Connect with us

Fortnite

Fortnite’ın yeni işbirliği Lara Croft’u oyuna ekleyebilir

Lara Savaş Otobüsü’ne binmeye hazır gibi görünüyor.

Fortnite'ın yeni işbirliği

Sürekli yeni içerikler ile karşımıza çıkan Fortnite‘ın yeni işbirliği çerçevesinde popüler oyun karakteri Lara Croft’u Fortnite adasında görebiliriz.

Geçmişte Marvel, DC, Star Wars, The Walking Dead, God of War ve HALO gibi önemli markalarla yaptıkları işbirlikleri ile oyuncuların karşısına yepyeni oyun modları, kostümler ve içerikler ile çıkmış olan Epic Games‘in sıradaki hedefi Tomb Raider gibi görünüyor. Veri madencilerinin oyun dosyaları arasında elde ettikleri ‘Typhoon’ olarak kodlanmış bilgiler yeni işbirliğinin bir işareti olarak kabul ediliyor. Bu ibarenin serinin 2013 yılındaki oyununa bir gönderme olduğu ve Lara Croft‘un 2013 versiyonunun oyuna ekleneceği düşünülüyor.


Bir diğer ipucu ise Lara Croft’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım. Paylaşımda bir düşünce balonu içerisinde kazma, koşan bir kadın ve ok ile yay emojileri bulunuyor. Özellikle kazma emojisi popüler karakterin Fortnite evrenine dahil olmaya hazırlandığı yönündeki en güçlü kanıt olarak değerlendiriliyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite