Connect with us

Fortnite

Fortnitemares boss’u Storm King’e nerf geldi

Beklenen nerf nihayet geldi

Fortnite Cadılar Bayramını Fortnitemares adlı etkinlik ile kutluyor, yeni eklenen oyun modunda bulunan Storm King adlı boss ise bir hayli sinir bozucu. Oyuncuların da şikayetçi olduğu boss devasa bir can barına sahip. Hal böyle olunca ve Storm King’in güçleri de devreye girince boss savaşından galip çıkmak bir hayli zorlaşıyor. Oyuncuların isyanına kulak veren Fortnite ekibi Fortnitemares etkinliğinde yer alan bu devasa boss’un can barını azaltarak oyuncuların sorununa şimdilik çözüm bulmayı başardı.


Storm King tek başına yeterince güçlü değilmiş gibi işin içine bir de Cadılar Bayramı etkinliği ile oyuna eklenen diğer yaratıklar giriyordu. Oyuncular hem bu yaratıklara hem de gereğinden fazla güçlü olan Storm King’e karşı savaşırken de doğal olarak bir hayli zorlanıyorlardı. Bakalım Fortnite Storm King’in can barını azaltarak oyuncuları mutlu etmeyi başarabilecek mi?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite