Connect with us

Fortnite

Fortnite’ta Deadpool kostümü nasıl alınır?

Yeni kostüm için yepyeni haftalık görevler var

Epic Games‘in sürpriz bir biçimde Fortnite’a eklediği Deadpool kostümü nasıl elde edilir hep birlikte adım adım inceleyelim.

Sessiz sedasız oyuna eklenen Deadpool kostümü oyuncuları meraklandırmış durumda. Oyun içerisine gizlenmiş bir dizi görevi yerine getirmeniz halinde ise Deadpool kostümünün yanı sıra Marvel temalı oyun içi nesnelere de sahip olma şansınız var gibi görünüyor.

Deadpool kostümü nasıl elde edilir?

-Öncelikle Fortnite sezon 2’nin ana ekranında bulunan menülerden havalandırmaya tıklayın ve gizli odaya erişim sağlayın.
-Ardından oda içinde bulunan bilgisayarı kullanarak istenen yüklemeyi gerçekleştirin. (Yalnızca Battle Pass sahipleri için çalışır.)
– Deadpool’un mektubunu bulun.
-Maç içerisinde otobüs şoförüne teşekkür etmeden atlayın.

Deadpool kostümü

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra bilgisayarda başka mücadeleler çıkana kadar beklemeniz gerekmekte. İlk hafta bu görevleri yerine getirdikten sonra bir banner ve Marvel temalı bazı içerikler ile ödüllendirileceksiniz. Güvenilir veri madencilerinin iddiaları ise 2. hafta görevlerinin tamamlanmasının ardından Deadpool kostümüne sahip olabileceğimiz yönünde.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Fortnite