Connect with us

Fortnite

Fortnite’ta yeni sızıntılar Thanos kostümüne işaret ediyor olabilir

Thanos’un Fortnite ile işi henüz bitmemiş gibi görünüyor.

Fortnite'ta yeni sızıntılar

Yeni içeriklere yer vermeye hız kesmeden devam eden Fortnite‘ta yeni sızıntılar Thanos’u bir kez daha göreceğimizi işaret ediyor olabilir.

2018 yılında düzenlenen Sonsuzluk Eldiveni Sınırlı Süreli Özel Modu ile Fortnite evrenine konuk olmuş olan Thanos yapılan sızıntılara göre bu kez oyuna eklenecek kostümü ile kalıcı olarak Fortnite evreninde boy gösterecek. Fortnite konusundaki isabetli ve tutarlı sızıntıları ile tanınan veri madencisi Mang0e tarafından ortaya çıkartılan bilgiler 15.40 güncellemesi ile oyuna eklenen bir detayın bu kostüme işaret ettiğini öne sürüyor.


Oyuna eklenmiş olan ancak henüz ortaya çıkmamış XL erkek kostümünün Thanos’a ait olduğunun düşünülme sebebi ise daha önce oyuna eklenmiş olan tek XL kostümün bu karaktere ait olması. Bakalım Marvel’ın en ünlü kötülerinden Thanos sahiden de Fortnite evreninde kalıcı olmaya mı geliyor, yoksa elde edilen veriler başka bir karakterin mi habercisi?


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite