Connect with us

Fortnite

Fortnite’taki araçların istatistikleri ortaya çıktı

Sular çekildikçe yeni araçlar da karşımıza çıkacak.

Fortnite'taki araçların

Güvenilir veri madencileri Fortnite’taki araçların can, zırh ve benzin kapasitesi gibi istatistiklerini ortaya çıkarttılar.

Bölüm 2 sezon 3’ün başlaması ile birlikte Fortnite’ta oyun alanı sular altında kalmış olup şimdilik araçlar için pek uygun görünmese de bu durum ilerleyen günlerde değişecek. Hem veri madencilerinin sızdırdığı bilgiler, hem de Epic Games cephesinden gelen söylemler bizlere sular çekildikçe yeni oyun alanları ile birlikte yeni araçlara kavuşacağımızı da gösteriyor.

Car stats via @HYPEX from r/FortniteLeaks

Veri madencileri de kullanabileceğimiz bazı araçların istatistiklerine oyun dosyaları arasında ulaşmayı başardılar. Bilgiler arasında en dikkat çekeni ise araçlara yakıt takviyesi de yapmamızın gerekli olabilecek olması. Fortnite hakkındaki isabetli sızıntıları ile tanınan veri madencisi iFireMoney geçtiğimiz yılın sonlarında oyuna benzin bidonlarının ekleneceğine dair bir ipucu bulmuştu. Epic Games‘in uzun süredir üzerinde çalıştığı belli olan değişiklikler ilerleyen haftalarda karşımıza çıkabilir.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite