Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FPL’de ekim ayı tamamlandı

Ödül almaya hak kazananlar arasında tanıdık isimlerde mevcut.

CS: GO sahnesindeki profesyonel oyuncuların en üst seviyede antrenman yapma ve kendini geliştirme fırsatı bulduğu Faceit Pro League‘de ekim ayı tamamlandı. Oyuncuların kendini geliştirirken hatırı sayılır miktardaki ödüllere sahip olmak içinde mücadele ettikleri ekim ayında şampiyon, kendisini Fnatic‘ten tanıdığımız İsveçli oyuncu Jesper “JW” Wecksell oldu.

“%60 galibiyet oranı”

Liderliğe giden yolda deneyimli oyuncu toplamda 136 maç oynadı ve bu maçlardan 81 tanesinde galibiyete ulaşmayı başardı. Böylelikle %60’lık galibiyet oranı tutturan oyuncu ayrıca %42’lik headshot oranı tutturmayı başararak bir başka iyi istatistiğe imza atmış oldu ve böylelikle 4,500 dolarlık ödülün sahibi oldu.

 

“Ödül almaya hak kazananlar arasında tanıdık isimler”

İlk 15’e giren her isimin belli bir miktar ödül kazandığı ligde bu ay ödül almaya hak kazanan isimler arasında tanıdık isimlerde var. Şu sıralar ex-Space Soldiers adı altında mücadele eden Türk temsilcilerimizden Buğra “Calyx” Arkın, %58 galibiyet oranıyla ekim ayını 2. sırada tamamlayıp 3,000 dolarlık ödülün sahibi olurken Can “Xantares” Dörtkardeş ise %67 galibiyet oranıyla ligi 6. sırada tamamladı ve 1,200 dolarlık ödülün sahibi oldu. Ayrıca geçen ayı birinci sırada tamamlayan Türk asıllı Alman oyuncu Sabit “mirbit” Coktasar bu ayı 8. sırada tamamladı ve 1,000 dolarlık ödülün sahibi oldu.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive