Connect with us

Güncel

FPS Oyunu RICO duyuruldu!

Haziran ayında çıkış yapacak.

Yayıncı Numskull Games ve geliştirici Ground Shatter, FPS oyunu RICO London‘ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu.

RICO London, RICO serisindeki ikinci oyun. Rising Star Games yayıncılığını altındaki ilk oyun RICO 2019 yılının Mart ayında PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkışını gerçekleştirmişti.
RICO London ise Haziran ayında çıkış yapacak ve oyun tek veya co-op (local ya da online) olarak oynanabilecek.

Tanıtım Yazısı

İki polis, bir dava ve suçluları alt etmek için yalnızca 24 saat… Hayatının baskınını yapabilecek misin? Delifişek bir dedektif rolüne bürün ve yöntemsel olarak oluşturulan heyecan verici aksiyon filmi birinci şahıs nişancı oyununda suç çeteleriyle yüzleş. Çevrimiçi olarak veya yerel ağ üzerinden bir arkadaşınla güçlerini birleştir ve ikili polis tarzıyla sahtekarları alt et!

RICO görev kuvvetinden biri olarak, misyonun belli: içeri gir, suçluları alt et ve tekrar dışarı çık. Kulağa kolay gelse de, yöntemsel olarak oluşturulmuş davalar, seni kimin veya neyin beklediğini asla bilemeyeceğin anlamına geliyor. Ekipmanlarını al ve düşmanın karşısında taktiksel üstünlük sağlamak için sürpriz faktöründen faydalan. Yeni silahları, görev türlerini ve özelliklerini aç veya Günlük Oyuna dalarak polis sıralamasında ne kadar üst sıralara tırmanabileceğini gör!

Rıco Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Window 8.1
  • İşlemci: Intel Core i5-4590
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (2048 MB Ram)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel