Connect with us

LoL

FPX, 2021 için Dünya Şampiyonu Nuguri ile anlaştığını duyurdu!

FPX, League of Legends kadrosuna yıldız üst koridor Nuguri’yi ekledi!

nuguri

Son Dünya Şampiyonu üst koridor Nuguri geçtiğimiz günlerde serbest oyuncu konumuna düşmüştü. O günden beri hangi takıma gideceği merak konusu olan oyuncu, 2021 için FPX ile anlaştığını duyurdu!

2019 Dünya Şampiyonu FPX, bugün yaptığı duyuru ile yıldız üst koridor, son Dünya Şampiyonu Nuguri ile anlaştığını duyurdu. Bu transferle elini bir hayli güçlendiren ekibin açıklaması ise şu şekilde:

2017‘de parlayan ve bu zamana kadar kendini göstermeyi başarmış Nuguri’ye merhaba deyin. Genç savaşçı savaş alanına bu sefer elinde kupa ile iniyor. Geleceğimiz için birlikte savaşalım!”

2 senelik DAMWON Gaming kariyerinin ardından dünya kupasını kazanmayı başaran oyuncu serbest olduğunu duyurduğunda tüm takımların radarına en üst sıradan girmişti. 2021 için takımıyla devam etmek de opsiyonları arasında olan oyuncu değişikliği tercih etti. Bu transferle birlikte Nuguri, GimGoon ve Khan‘ın da yerini almış oldu. Bu iki oyuncu daha öncesinde takımdan ayrıldıklarını duyurmuşlardı.

2019 yılında Dünya Şampiyonu olan FPX, 2020 yılında bir hayli zorlandı. Playofflarda bir önceki şampiyon Invictus Gaming‘e kaybeden ekip Dünya Şampiyonası’na da katılamadı. Şampiyon kadro ile istediğini başaramayan ekibin bu sene için değişikliğe gideceği aşikardı. Buna uygun olarak yapabilecekleri en iyi transferlerden birini yaparak şimdiden 2021 için favoriler arasına girdiler!

Bakalım eski şampiyon FPX bu transferle 2021 yılında global olarak kendini gösterebilecek mi?

University Versus Sosyal Sorumluluk turnuvası sona erdi

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL