Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Shox Liquid’in ana kadrosundan çekilme kararı hakkında konuştu

Fransız oyuncu Shox’tan Liquid açıklaması

Liquid 2022 için hedeflediklerini bulamadı.

2022 yılına girerken kadrosunda büyük değişikler yapan Amerika temsilcisi Liquid takımı performansının geçen senenin önüne geçmesine rağmen üst seviye turnuvalarda hiçbir varlık gösteremedi.

Shox bir dizi açıklama paylaştı.

Fransız CS:GO oyuncusu Shox, hem İngilizce hem Fransızca olarak Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Liquid’de geçirdiği yarı yıl ve yedek kulübesine alınmasının nedenleri ile ilgili bir açıklama paylaştı.

Shox, “Asıl hedefim, yıllarca biriktirdiğim oyun deneyemimi geri getirmekti,” dedi ve “Avrupa, CS’de ABD’ye kıyasla önde olduğundan, onları yakalamalarına mümkün olduğunca rekabetçi olmalarına yardımcı olmak istedim.” dedi.

Amerika’da bir evim yok.

Shox “ABD’de bir evim yok, bu dönemlerde ya bir oteldeydim ya da kalbimin derinliklerinden teşekkür ettiğim müdürümün evindeydim çünkü durumumu bilerek benim için her şeyi yaptı. mümkün olduğunca hoş, misafirperverliği için çok teşekkürler.”

Fransız oyuncu açıklamasını organizasyonu içinde birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarına teşekkür ederek ve kariyerine başka bir yerde yeni bir sayfa açmak istediğini belirterek sözlerini tamamladı.

Liquid, bir sonraki etkinlik için kadroda gerçekleşecek değişikleri duyurdu.

Liquid, bir sonraki önemli turnuvası IEM Cologne 2022‘de takımın yeni koçu olarak Damian “daps” Steele ve yeni oyuncusu olarak Mareks ” YEKINDAR ” Gaļinskis’in geçici olarak bünyesine kattığını duyurdu.

CS:GO Journalist ✍️

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive