Connect with us

Güncel

Free Fire ve PUBG Mobile yaratıcıları, zombili açık dünya hayatta kalma oyunu yapıyor

Undawn, mobil ve PC için platform oyunu olacak.

Free Fire

Free Fire’ın yaratıcıları Garena, bugün Undawn adlı yeni bir zombili açık dünya hayatta kalma oyunu duyurdu. Mobil ve PC için çapraz platform desteğine sahip üçüncü şahıs nişancı oyunu olacak.
Oyun, Tencent’in Lightspeed ve Quantum Studios tarafından geliştiriliyor ve Garena tarafından yayınlanacak. Lightspeed ve Quantum, PUBG’yi Android ve iOS’a getiren stüdyo olduğunu hatırlatalım.
Undawn, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor . Hem oyuncu oyuncuya karşı (PvP) hem de oyuncuya karşı çevre (PvE) modlarına sahip olacak. Oyunun amacı Undawn dünyasını keşfetmek, bir üs oluşturmak için kaynakları ve diğer malzemeleri toplamaktır. Oyuncular ayrıca zombi ordularına karşı savaşmak ve kendilerini korumak için başkalarıyla ekip oluşturabilecekler.


Resmi web sitesindeki ekran görüntülerine dayanarak, Undawn ormanlardan şehirlere kadar çeşitli ortamlara sahip olacak. Ayrıca savaşmak için çeşitli zombi benzeri yaratıklar da olacak.

Undawn , Nisan ayının sonlarına doğru ilk ön alfa testini gerçekleştirecek. Oyuncular resmi web sitesi üzerinden kayıt olabilirler . İlk alfa testi yalnızca Android cihazlar için olacak ios kullanıcıları biraz daha bekleyecek. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

VFŞL 2021 Kış Mevsimi yarı finalleri ne zaman?

Fnatic Valorant takımından bir yedek haberi daha geldi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel