Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

friberg artık resmi olarak Heroic oyuncusu

Friberg geçici olarak katıldığı Heroic ile sözleşme imzaladı.

ESL Pro Lig’de oynaması için Heroic kadrosuna katılan friberg, artık resmi olarak Heroic oyuncusu olarak mücadele edecek. Oyuncu ilk resmi sınavını ise ESL Pro Lig Finalleri‘nde verecek.

ESL Pro Lig için takıma katılmıştı

ESL Pro Lig için takıma katılmıştı!

Friberg, Heroic takımına sadece ESL Pro Lig’de kalan maçlarda oynaması için katılmıştı. Takımın resmi sayfasında da oyuncunun şimdilik takıma katıldığı belirtilmişti. Ancak bugün açıklanan bilgiye göre friberg, bundan sonra resmi olarak Heroic için mücadele edecek. İki haftalık Heroic macerasının ardından oyuncu Danimarka ekibi ile uzun süreli bir sözleşme imzaladı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından ise Heroic takım kadrosunu tamamlamış oldu. Daha önce NiP ve OpTic gibi önemli takımlarda yer alan ünlü oyuncunun göstereceği performans şimdiden merak konusu olurken, ilk ciddi sınavını ise ESL Pro Lig Finalleri’nde verecek.

woxic vize alamadı, Heroic gidiyor

Heroic ligi 8. sırada bitirdiği için finallere katılamıyordu. Ancak HellRaisers oyuncusu temsilcimiz woxic, vize alamadığından dolayı finallere katılamıyor. HellRaisers ise turnuvaya yedek oyuncu veya koçlarını oynatarak katılmak istemediğinden dolayı turnuvaya katılmama kararı aldı. Bunun üzerine Heroic ile bir anlaşma yaparak bir başka turnuvadaki slot hakkını değiştirdiler. Buna göre Heroic ESL Pro Lig Finalleri‘ne katılacak, HellRaisers ise onların yerine DreamHack turnuvasına gidecek.

woxic’e vize şoku!

Heroic’e hastalık şoku!

Heroic kadrosunun tamamlanmasının mutluluğunu yaşarken bir yandan da hastalık mücadelesi veriyor. Takımın oyuncularından Ruben RUBINO Villarroel hasta olduğundan dolayı turnuvaya katılamıyor. Onun yerine ise  Jorgen cromen Robertsen mücadele verecek.

Heroic’in güncel kadrosu

Denmark Nikolaj niko Kristensen
Denmark Patrick es3tag Hansen
Sweden Andreas MODDII Fridh
Sweden Adam friberg Friberg
Norway Jorgen cromen Robertsen (stand-in)

Norway Ruben RUBINO Villarroel (hasta olduğu için yok)

friberg fragmovie

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive