Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

friberg, ESL Pro Lig için Heroic kadrosuna katıldı

Eski NiP ve OpTic Gaming oyuncusu Heroic kadrosuna katıldı.

Sempatik halleriyle topluluğun en sevilen oyuncularından biri olan friberg, Heroic takımının kadrosuna katıldı. Eski seviyesine çıkış yapmak için çok çalışması gereken oyuncunun göstereceği performans şimdiden merak konusu oldu.

ESL Pro Lig için geldi

friberg, Heroic takımına ESL Pro Lig‘de kalan son iki maçında oynamak için katıldı. Takımın diğer oyuncularının yerini doldurması için çağrılan deneyimli oyuncunun göstereceği performans şimdiden merak konusu oldu. Ayrıca deneyimli oyuncunun takımdaki geleceği hakkında henüz belli bir açıklama yapılmadı. Twitter üzerinden yapılan açıklama ise “Şimdilik takımdaki boşluğu doldurmak için bizimle olacak. Hoş geldin, Adam!” oldu.

Eski NiP oyuncusu takım bulamadı

İsveçli deneyimli oyuncu eskiden NiP takımında uzun bir süre oynadı. Daha sonra 5 oyuncusu da farklı ülkelerden olan OpTic Gaming ile 6 ay boyunca mücadele etti. Şubat ayında bu macerasını sonlandıran oyuncu, o andan itibaren twitter üzerinden tüm takım tekliflerine açık olduğunu ve tekrar IGL(Oyun İçi Lider) görevini alabileceğini belirtmişti.

Heroic son iki maçını kazandı

Heroic ise ESL Pro Lig’de oynadığı son iki maçı EnVyUs takımına karşı kazanmayı başardı. Kalan maçlarda ise deneyimli oyuncu friberg görev alacak. Oyuncunun ve takımının göstereceği performans gerçekten merak konusu olurken, tekrar üst seviyelere çıkması için bir şansı olabilir.

Heroic’in son iki maçlık kadrosu

Sweden Andreas “MODDII” Fridh

Norway Ruben “RUBINO” Villarroel
Denmark Patrick “es3tag” Hansen
Denmark Nikolaj “niko” Kristensen
Sweden Adam “friberg” Friberg (şimdilik)

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive