Connect with us

Espor

Froggen artık Origen için oynayacak

Kore’de de antremanlar yapan Froggen artık Avrupa’da boy gösterecek.

Echox Fox tecrübesinin ardından bir süre takımsız kalan Henrik “Froggen” Hansen’in yeni takımı belli oldu. Ormanına tecrübeli ormancı Choi “inSec” In-seok’u, üst koridorunaysa Ki “Expect” Dae-han’ı ekleyen Origen, şimdi de Froggen’ı kadrosuna kattığını açıkladı.

xPeke önderliğinde yoluna devam eden ekip, yeni transferiyle de kadrosundaki oyuncu sayısını üçe çıkardı. Şimdiye kadar üst koridor, ormancı ve orta koridor oyuncularını açıklayan takım, ilerleyen günlerde alt koridor ikilisini de takipçileriyle paylaşacak.

Origen’in açıklaması

Froggen – Anivia

Çoğu profesyonel oyuncunun imza şampiyonu olduğunu biliyoruz. Froggen için bir şampiyon ismi verecek olsak bu isim kesinlikle Anivia olurdu. Özellikle yayınlarda yaptığı oyunlar ile izleyicilerinin beğenisini kazan oyuncu, Anivia ile adeta özdeşlemiş durumda. Rakiplerini Anivia ile alt ederken bir yandan da minyon sayılarında enfes istatistikler elde eden oyuncu, Anivia denilince akla gelen ilk oyuncu diyebiliriz. Oyuncunun YouTube kanalı üzerinden paylaşılan bir video ile Anivia mekaniklerini izlemeye var mısınız?

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor