Connect with us

LoL

FunPlus Phoenix, Nuguri’yi yedeğe çekiyor!

Yıldız üst koridor Nuguri önümüzdeki haftalarda ilk beşte yer almayacak!

nuguri

Çin League of Legends ligi LPL‘in tanınan yazarlarından olan Ran‘ın çevirisine göre FunPlus Phoenix, eski dünya şampiyonu Nuguri‘yi yedeğe çekiyor!

Habere göre FPX, yıldız üst koridoru geçici bir süre için yedeğe çekiyor. Yerine ise FPX Blaze forması giyen xiaolaohu geçecek. 18 yaşındaki genç üst koridor 2021 yılında akademi liginde oynamış ve takımla birlikte 21-4‘lük skora imza atmıştı. Her ne kadar finalde Young Miracles‘a yenilmiş olsalar da xiaolaohu üst düzey bir performans sergileyerek göz doldurmuştu.

İlginizi Çekebilir:

Wild Rift şike ve maç satmaya yönelik yaklaşımını güncelliyor!

2021 Yaz Mevsimi’ne ilk haftalarda iyi başlayan FPX, oynadığı son iki seriyi kaybetti. Bilibili Gaming ve Invitus Gaming karşısında oynadığı serilerde başarısız olan ekibin özellikle üst koridorda sorun yaşadığı belliydi. Özellikle bu iki seride Nuguri’nin performansı takımı geri çekiyordu.

Mevsimin yarısına gelinmesiyle birlikte FPX bu kötü gidişata dur demek adına sorun yaşadığı koridorda bir değişiklik yapmak istemiş gibi görünüyor. Playofflara da az kalmışken aslında yapılan değişiklik bir miktar risk de içeriyor. Bu değişikliğe takım kısa sürede adapte olamazsa, yeni bir oyuncuyla birlikte playoff yarışı dışında kalmaları sürpriz olmayacaktır.

LPL maçlarını buraya tıklayarak İngilizce yayından izleyebilirsiniz!


1907 Fenerbahçe Espor oyuncuları gidişatı yorumladı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL