Connect with us

Espor

FunPlus Phoenix oyuncusu SUYGETSU VCT Masters Kopenhag’a katılamıyor!

FunPlus Phoenix oyuncusu SUYGETSU vize sebebiyle maçlara katılamayacak.

FunPlus Phoenix oyuncusu SUYGETSU vize sebebiyle maçlara katılamıyor
FunPlus Phoenix SUYGETSU

FunPlus Phoenix kadrosunda değişiklik

Riot Games’in başarılı FPS oyunu VALORANT’ın dünya çapındaki bir başka turnuvası olan VCT Masters, dün grup maçları ile start vermişti. Kopenhag’da düzenlenen VCT Masters 2022 mücadelesine ortak olan takımlardan FPX, üzücü bir haber ile taraftarlarına seslendi.

FunPlus Phoenix oyuncusu SUYGETSU katılamıyor

FunPlus Phoenix oyuncusu SUYGETSU vize sebebiyle, Kopenhag’da düzenlenen maçlara katılamayacağı duyuruldu. Resmi Twitter hesaplarında yaptıkları açıklama ise şu şekilde:

Kadrodaki değişiklik

Vize sorunu sebebiyle maçlara katılamayacak olan Dmitry “SUYGETSU” Ilyushin yerine geçecek oyuncu da aynı duyuruda taraftarların bilgisine sunuldu. Eksik olan oyuncusu yerine FunPlus Phoenix ekibi, daha önce VALORANT Bölgesel Ligi: Kuzey Avrupa mücadelelerinde yer almış olan Mathias “SEIDER” Seider‘i kadroya aldıklarını belirttiler.

Yapılan açıklamanın altında taraftarlar arasında tartışmaya neden olan zorunlu değişiklik, takipçileri iki gruba ayırdı. Takipçilerin bir kısmı SEIDER’in başarılı olabileceğini düşünürken, diğerleri takımın grup aşamasını başarılı bir şekilde tamamlayabileceğini düşünmediklerini yorumlarda belirtiyorlar.


İlginizi Çekebilir:

NAVI yeni kadın VALORANT takımını duyurdu: NAVI Celestials

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor