Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FURIA CS:GO takımının koçu, 6. oyuncunun CS:GO’nun geleceği olduğunu belirtti

Nicholas “⁠guerri⁠” Nogueira, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 6. oyuncunun CS:GO’nun geleceği olduğunu belirtti.

FURIA CS:GO takımının koçu, 6. oyuncunun CS:GO'nun geleceği olduğunu belirtti

FURIA CS:GO takımının koçu Nicholas “⁠guerri⁠” Nogueira, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 6. oyuncunun CS:GO’nun geleceği olduğunu belirtti.

Brezilyalı organizasyon FURIA’nın CS:GO takım koçu Nicholas “⁠guerri⁠” Nogueira, son zamanlarda birçok takımın hayata geçirdiği veya geçirmeyi planladığı 6. oyuncu konusunda düşüncelerini paylaştı. Bir süredir kadrosunda 6. oyuncu bulunduran takımları izlediğini belirten koç, bu yaklaşımın CS:GO’nun geleceği olduğuna vardı. Bu kararın ardından FUIRA, kadrosuna 6. bir oyuncu dahil etmek için çalışmalara başladı.

Geçtiğimiz yıllarda Space Soldiers’ın uygulamaya koyduğu 6. oyuncu, bu yıl Astralis tarafından yapıldı. Altıncı oyuncu sayesinde mental/sağlık sorunlar yaşayan oyuncular dinlenme imkanı buluyor ve bu sayede oyuncular, yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde atlatabiliyor. Ayrıca kadroda bulunacak olan 6. oyuncu sayesinde, performans düşüklüğü yaşayan takımların oyunu değiştirme şansı olacak.

6. oyuncu konusunun birçok üst düzey CS:GO takımı tarafından hayata geçirilmesi bekleniyor.

 

Playerbros İçerik Yöneticisi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive