Connect with us

Espor

FUT Champions Cup Barcelona: 2. Günde Gururluyuz!

fifa espor

FUT Champions Cup Barcelona‘da yüzlerimiz gülmeye devam ediyor. Türkiye’den Space Soldiers ve Beşiktaş Esports adına oynayan temsilcimizlerimiz, dünyanın en iyilerine karşı enfes oyunlar ortaya koyarak zirveye adım adım yaklaşıyorlar. Organizasyonun ilk gününde de etkili performans gösteren oyuncularımız, ikinci gün itibarıyla grup aşamasından çıkmayı garantilediler.

Oynadığı ilk 5 karşılaşmanın 4’ünü kazanarak ilk defa Türkiye’den bir takımın katıldığı elemelerde müthiş bir başarı elde eden Emre “Riv9” Kayır ve Frederik Fredberg’i 8-5 ile geçerek aynı başarıyı tekrarlayan Burhan “BNY58” Yerli yüzümüzü güldürmeyi başardı. Organizasyonun eleme aşamasına kadar sıralamanın belirlenmesi ve eşleştirmelerin yapılması için oynayacak olan temsilcilerimiz, aldıkları sonuçlar neticesinde eleme aşamasında mücadele etmeyi garantilediler.

FUT Champions Cup Barcelona’daki başarı için yapılan resmi açıklamalar:

IsoPowerr’dan Dostluk Mesajları

Emre’nin belki de Türkiye’deki en büyük rakiplerinden IsoPowerr da kişisel Twitter hesabı üzerinden dostluk mesajları verdi. Dünya Kupası’nda rakibine başarılar dileyen oyuncu, “Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun” temennisinde bulundu.

Organizasyon öncesinde Riv9 ile yaptığımız röportaj burada sizlerle:

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor