Connect with us

Espor

FUT Champions Cup Barcelona: Riv9 Elendi, BNY58 Son 8’e Kalamadı!

FUT Champions Cup Barcelona‘da Türkiye’den Space Soldiers ve Beşiktaş Esports‘u temsil eden oyuncularımızdan haberler var! İlk iki gün karşılaşmalarında başarılı sayılabilecek performanslar gösteren Riv9 ve BNY58, üçüncü günde kader karşılaşmalarına çıktılar. Space Soldiers’ı ve ülkemizi temsil eden Riv9, üçüncü karşılaşmaları sonunda organizasyona veda ederken; Beşiktaş’tan BNY58 son 16’ya kalmayı başarsa da son 8’e adını yazdıramadı.

Daha Güçlü Gelmeyi Çok İstiyorum

Organizasyona veda ettiği karşılaşmadan sonra kişisel Twitter hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapan Riv9, “Maalesef 6-2 agg skoruyla veda ettim. İlk maç orta sahamı ne yaptıysam toparlayamadım ve farka gitti.” diyerek karşılaşmanın minik bir analizini yaparken; “Destekleyenleri üzdügüm için üzgünüm elimden geleni yapmaya çalıştım. Burada çok yeniyim daha çok çalışıp daha güçlü gelmeyi çok istiyorum.” diyerek gelecek adına umutlu konuştu.

Son 8’e Kalamadık

Organizasyonun en iyi 16 oyuncusu arasına kalmayı başaran Burhan “BNY58” Yerli, son 16’da istediği oyunu ortaya koyamadı ve organizasyona veda etti. Kişisel Twitter hesabı üzerinden konuşan Burhan, “Kusura bakmayın arkadaşlar, istediğim performansı gösteremedim. İlk 8e girmeyi başaramadım maalesef.” diyerek üzüntüsünü paylaştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor