Connect with us

Espor

FUT Esports 2023 Game Changers kadrosunu duyurdu

Yeni kadro 2023 sezonunda FUT Esports’u temsil edecek.

FUT Esports 2023 Game Changers kadrosunu duyurdu

Geçtiğimiz günlerde farklı oyunlarla yeni kadrolarını duyuran FUT Esports, yeni Game Changers kadrosunu da paylaştı. EMEA bölgesinde partnerliği bulunan espor oganizasyonu yeni kadrosunu sosyal medya hesabında “2023 sezonunda bizi temsil edecek olan yeni Game Changers kadromuza merhaba deyin!” mesajıyla paylaştı.

FUT Esports, aynı zamanda yeni takım oyuncularının eski takımlarına transfer sürecindeki yaklaşımlarından dolayı teşekkür etti.

https://twitter.com/FUTesportsgg/status/1635657140449820672

FUT Esports Game Changers Kadrosu

Yeni kadroda birçok başarılı oyuncu bulunuyor. Irmak “River” Peküz 2021’den beri içinde bulunduğu NAVI Celestials ile birlikte VCT 2022: Game Changers EMEA Series 3’te üçüncü oldu ve REBELS Final LAN turnuvasının şampiyonu oldu.

Eski Supermassive oyuncuları Damla “Dati” Atila, İlayda “Lyda” Güzeldere ve Açelya “Julis” Özgen de yeni Game Changers kadrosuna katıldı. Üçlü, Supermassive takımında katıldıkları Game Changers EMEA: Series III turnuvasını 15. sırada tamamlamışlardı.

Fire Flux Fierce ile Espor kariyerine başlayan Nilay “Liyan” Buluş, son olarak takımıyla birlikte oynadığı Game Changers EMEA: Series III turnuvasında 14. sırada tamamladı ve yeni kadrosuna katıldı.


İlginizi Çekebilir

Basketbolcu Doğuş Balbay, FUT Esports ekibine yatırımcı olarak katılıyor

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor