Connect with us

Espor

FUT Esports, FUT Ventures ile yatırım dünyasına adım atıyor

FUT Esports, heyecanlandıran yeni adımını duyurdu!

FUT Esports, FUT Ventures ile yatırım dünyasına adım atıyor
Görsel: twitter.com/VenturesFUT

Geçtiğimiz günlerde VALORANT Champions Tour 2023 partner takımları arasında yer alması ile birlikte gündemimize gelen FUT Esports, attığı yeni adımı 30 Eylül Cuma günü duyurdu. FUT Esports artık FUT Ventures ile yatırım dünyasına adım atıyor.

Hakkında oldukça kısıtlı bilginin espor severler ile paylaşıldığı yeni adım, FUT Ventures için oluşturulan Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Belirtilene göre FUT Esports, FUT Talent, FUT Academy ve FUTHOUSE projelerinin ardından FUT Ventures ile eğlence, oyun, medya ve prodüksiyon dünyasında yatırımlar ve stratejik ortaklıklar yapmayı planlıyor.

Duyuru paylaşımının gerçekleştirilmesinin ardından FUT Esports Kurucu Ortağı Sinan Dursunoğlu Twitter üzerinden “Here we go again👋”, takımın genel menajeri Baki Can Kadıoğlu ise “Time to expand.” sözlerinin yer aldığı paylaşımlarda bulundu.

Takımın bir diğer Kurucu Ortağı Cesur Sünnetçioğlu ise VALORANT takımlarının partner olması hakkındaki düşüncelerini paylaştığı 21 Eylül tarihli TwitLonger yazısında, “Gelişmeler sadece bu haberle de kalmayacak, şu anda bu müthiş habere seviniyoruz yakında yeni güzel gelişmeler de olacak.” sözlerine yer verip, yeni adımlar atacaklarının ilk sinyallerini vermişti.


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports bombayı patlattı! Nova Esports ortaklığı duyuruldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor