Connect with us

Espor

FUT Esports ile PUBG iş birliği ürünleri 29 Ekim coşkusu ile birlikte tanıtıldı

FUT Esports’un PUBG ile hayata geçirdiği yeni iş birliği duyuruldu.

FUT Esports ile PUBG iş birliği ürünleri 29 Ekim coşkusu ile birlikte tanıtıldı
Fotoğraflar: FUT Esports

Cumhuriyetimizin 99. yıl dönümünü kutladığımız 29 Ekim Cumartesi günü akşamı FUT Esports ve PUBG Türkiye ortaklığında düzenlenen etkinlik ile hayata geçirilen yeni bir iş birliğinin meyveleri tanıtıldı.

1600 yıllık tarihi ile İstanbul’un önemli tarihi simgelerinden biri olan Şerefiye Sarnıcı’nda gerçekleşen etkinlik oyun ve espor dünyasından önemli isimlerin de katılımıyla gerçekleşti. FUT x PUBG Türkiye ortaklığında tasarlanan yeni ürün serisinin tanıtıldığı bu etkinlik ile birlikte sınırlı sayıda üretilen bu ürünler satışa çıkmış oldu.

FUT Esports x PUBG Türkiye koleksiyonu bir defile ile tanıtıldı

Her birinin tasarımında FUT Esports ve PUBG Türkiye dokunuşu bulunan eşofman altı, tshirt, hoodie, forma ve çantadan oluşan FUT x PUBG Türkiye koleksiyonu FUT Esports üyelerinin yer aldığı eğlenceli bir defile ile tanıtıldı.

FUT tarafından yapılan açıklamada belirtilene göre bu iş birliği Türk espor tarihinde bir ilk olma özelliğine sahip. Böyle bir iş birliğinin bir örneğinin daha önceden FaZe Clan ile birlikte yapıldığı bilgisi paylaşılırken, FUT Esports’un dünyada PUBG ile bu tarz bir iş birliğine imza atan 2. takım olduğu açıklandı.

Sünnetçioğlu: “Ürünleri kendi ailemizin üyelerinin üzerinde tanıtmak çok keyifli oldu”

Yapılan defile ile ürünlerin tanıtılmasının ardından espor ve oyun sektöründen popüler isimlerin yer aldığı etkinlikte gece müzik ve DJ performansları ile devam etti.

Etkinlik hakkında düşüncelerini paylaşan FUT Esports kurucu ortağı Cesur Sünnetçioğlu, “Bu harika mekanda ve bu özel konuklarla ürünleri kendi ailemizin üyelerinin üzerinde tanıtmak çok keyifli oldu. Ürünler de en az etkinlik kadar içimize sindi, alan herkesin güzel günlerde giymesini diliyoruz. PUBG Türkiye’ye böyle bir işbirliğine bizi layık gördüğü için ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire ekibinde ayrılık rüzgarı! Hardstyle ayrıldı, paz yedeğe geçti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor