Connect with us

Espor

Futbolist’in adı değişti! Artık FUT Esports olarak mücadele edecekler

Futbolist artık FUT Esports adı ile mücadele edecek.

Futbolist'in adı değişti! Artık FUT Esports olarak mücadele edecekler

Espor dünyasındaki adımları ile sık sık gündemimize gelen takımlardan biri olan Futbolist, birkaç gündür takipçilerini heyecanlandırdığı büyük duyuruyu 1 Haziran Çarşamba gününün akşam saatlerinde gerçekleştirdi. Yapılan açıklamaya göre takım artık FUT Esports adı altında mücadele edecek.

1 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’da takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşıma göre 2014 yılında kurulan ve 2016 yılının Aralık ayında espor arenasına giriş yapan Futbolist, espora adım atmasının üzerinden tam 2.000 gün geçmesinin ardından ismini değiştirerek FUT Esports adını aldı.

FUT kısaltmasını kullanan takım tarafından yapılan açıklamada “FUTURE IS HERE, FUTURE IS FUT. Espora adım attıktan tam 2.000 gün sonra ismimizi değiştiriyoruz. Artık Türkiye’nin en başarılı takımının ismi “FUT Esports” Beraber nice başarılara… daha kazanılacak çok şey var!” sözleri yer alırken, bu duyurunun yapılmasının ardından kısa süre sonra yapılan paylaşım ile birlikte 2 Haziran Perşembe günü işaret edilerek yeni bir sürprizden daha bahsedildi.

FUT Esports, FUT Talent projesini hayata geçiriyor

2 Haziran Perşembe günü yapılan duyuru ile birlikte ise takımın yeni projesi olan FUT Talent tanıtıldı. Yapılan açıklamada belirtilene göre takım içerik üretmeyi seven, beraber harika işlere imza atacak yeni isimler arıyor.

FUT ekibinin yeni içerik üreticilerinin başvurusunu kabul ettiği forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Kürşad “Regarnur” Demirer sunuculuk kariyerine veda etti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor