Connect with us

PUBG

Futbolist kadrosuna bir takviye daha

Futbolist kadrosu genişliyor.

Futbolist kadrosu genişliyor. Türkiye’nin öne çıkan FIFA takımlarından birine sahip olan ekip, PUBG‘de de elini güçlendiriyor. Galatasaray’dan tanıdığımız Orhun “iMCMV” Büyükkapucu, bu tarihten itibaren Futbolist çatısı altında boy gösterecek. Kişisel Twitter hesabından bir açıklama paylaşan iMCMV, profesyonel oyunculuk kariyerini bırakıp koçluk yapacağını belirtti. iMCMV, Futbolist’in PUBG Mobile ve PC ekiplerinin koçluğunu üstlenecek.

iMCMV tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Bugün itibari ile PUBG kariyerimi farklı bir şekilde devam ettirme kararı aldım. Aktif oyunculuğu bırakarak PUBG sahnesinde Koçluk yaparak bulunacağım. Bu zamana gelene kadar çok güzel dostluklar ve tanışıklıklar kurdum. Sevinçler, üzüntüler, heyecanlı anlar ve gergin anlar.”

“Takım arkadaşlarım takım çalışanları ve diğer oyuncular hepinize teşekkür ederim ama özellikle bir kişiye değinmek istiyorum. Atahan Dikmen abime geçirdiğimiz güzel anıları ve çocukluk aşkım takımda oynama şansı verdiği için ekstra teşekkür ederim.”

“Kariyerime Futbolist takımında PUBG Mobile ve PC koçluğu yaparak devam edeceğim. Yeni takımımla çok çalışıp doğru adımlar atarak başarıya giden yolda ilerleyeceğiz.”

PUBG Güncelleme Notları: 4.2 ile Erangel daha dinamik

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG