Connect with us

Espor

Futbolist Raisa Vanessa işbirliğini duyurdu

.@FutbolistCo, @RaisaVanessa ile olan yeni işbirliğini duyurdu.

Futbolist Raisa Vanessa işbirliğini duyurdu

Geçtiğimiz günlerde gündemimize RARE Esports ile hayata geçirdikleri işbirliği neticesinde aynı çatı altında birleşmeleri ile gelen Futbolist ekibi, 17 Eylül Cuma günü yaptıkları duyuru ile birlikte giyim ürünleri ile de ses getirdi.

Akşam saatlerinde yayınlanan 2 dakikalık video ile birlikte takım, İstanbul merkezli moda şirketi Raisa Vanessa ile birlikte imza attıkları yeni takım ürünleri için ilk bakışı sunmuş oldu.

Raisa Sason ve Vanessa Sason tarafından 2011 yılında kurulan moda şirketi ortaklığında hazırlanan koleksiyonda Futbolist takımının taraftarlarını Sweatshirt, şort ve tişörtler bekliyor.

Yapılan duyurunun ardından takımın kurucu ortağı Cesur Sünnetçioğlu ise Twitter hesabı üzerinden şu açıklamada bulundu: “Ne kadar gurur duysam az, dünyanın en iyi ekibi… hepsi de oyuncuymuş be! İyi ki varsınız. Daha çok duyuru var, bu gece keyifle uyuma zamanı sonra devam”

Espor severler tarafından heyecan ile karşılanan işbirliğinin duyurulduğu videoya aşağıdaki eklenti sayesinde hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca espor takımlarının giyim ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi de bizler ile aşağıdaki yorum bölümü üzerinden paylaşmayı unutmayın.

https://twitter.com/FutbolistCo/status/1438932099298430976


İlginizi Çekebilir:

Cesur Sünnetçioğlu: “Espor ve oyun severleri mest edeceğiz”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor