Connect with us

VALORANT

Futbolist VALORANT Game Changers takımının koçu ile yollarını ayırdı

Futbolist VALORANT kadın takımı koçu casteLL0 ile yollarını ayırdığını açıkladı

valorant futbolist game changers

Futbolist VALORANT Game Changers yani Kadın takımının koçu Orhun “casteLL0” Dalbeyler ile yollarını ayırdığını duyurdu. Futbolist, Twitter üzerinden yapılan paylaşımda koça gelecek kariyerinde başarılar diledi ve kendisini uğurladı.

Riot Games’in VALORANT oyunu için kadın oyuncuları da espor arenasına sokma hedefi bağlamında uygulamaya koyduğu VALORANT Game Changers ile, kadın oyunculardan oluşan takımlar sahaya inmişti. Futbolist kadın takımının koçu Hazım Orhun Dalbeyler artık Futbolist bünyesinde yer almayacak. Futbolist haberi Twitter hesabından paylaştı. Dalbeyler de kendi kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Futbolist, yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi:

VALORANT Game Changers takımımızın koçu Hazım Orhun “casteLL0″ Dalbeyler ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Gelecek kariyerinde başarılar dileriz.”

Dalbeyler ise kendi Twitter hesabından paylaştığı TwitLonger gönderisinde şunları söyledi:

”Karşılıklı anlaşarak Futbolist takımından ayrılmış bulunmaktayım bu zamana kadar ki destekleri için yönetim ekibine ayrıca oyuncularıma çok teşekkür ederim umarım ileride çok daha başarılı olurlar. Benim için çok güzel bir tecrübe oldu ve kendime bir çok şey kattığımı düşünüyorum bundan sonrası için durmaksızın çalışmaya devam edeceğim. Valorant tarafında tekliflere açığım. Aradığım roller:Koç,Analist rollerindeki teklifleri değerlendiriyorum. Mix kadro aramıyorum. Organizasyon tekliflerine açığım.”

casteLL0 nickli koç, şu anlık LFT durumunda yani bir takım arıyor. Futbolist VALORANT Game Changers kadın takımına gelecek yeni koç henüz duyurulmuş durumda değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT