Connect with us

Espor

G2 CEO’su ocelote, fnatic ile fena eğlendi

ocelote eğlenmesini biliyor!

ocelote

Twitter tarafından bugün hesabı kurucusunun hesabı açtığı zaman reşit olmadığı gerekçesiyle kapatılan fnatic, G2 CEO’su ve eski esporcu ocelote’nin eğlence konusu oldu. fnatic’in hesabının kapatılmasıyla ilgili birçok paylaşım yapan ocelote, fnatic hayranlarını kızdırsa da bazıları bu durumu komik buldu.

“Aferin Twitter. Banka hesabını kontrol edin.”

Deneyimli CEO’nun yaptığı ilk açıklama bu şekildeydi. Bu işlemi sanki kendi yaptırmış gibi Twitter’ı önce tebrik etti sonra banka hesaplarına para gönderdiğini ima etti. Tabii ki bu tamamen şaka maksatlı yapılan bir paylaşımdı.

“Twitter Topluluğu: Birileri komik olmayan Twitter hesapları için bir şey yapmalı.

Twitter: Daha fazla konuşma kanka”

“Twitter Topluluğu: Birileri bot hesaplar için bir şey yapmalı.

Twitter: Doğru anladın.”

“İnsanlar: Timeline’dan ilgilenmediğim şeyleri nasıl dışarı alabilirim?”

Twitter: Bırak da sana yardım edeyim”

Sjoks da olaya dahil oldu

İşte bu paylaşımları G2 Kurucusu ocelote yaptı. Hemen ardından popüler espor sunucusu Sjoks da konuşmaya dahil oldu ve G2 sosyal medya ekibinin fnatic’in bu durumundan yararlanmak için elinden geleni yaptığını söyledi.

“Bunun komik olduğunu söylemiyorum ve umarım fnatic hesabını en kısa sürede geri alır. Ama ayrıca şunu söylüyorum ki G2 sosyal medya ekipleri bu görüntüden yapabildikleri kadar faydalanabilmek için acil beyin fırtınası oturumu gerçekleştiriyor.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor