Connect with us

Espor

G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı

G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı.

G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı

2014 yılında Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Berlin’de kurulan G2 Esports, GIGABYTE firmasının oyun markası AORUS ile stratejik ortaklığını üst üste dördüncü kez uzattı. Bu işbirliği ile birlikte AORUS, 2021 yılına kadar G2 Esports’un Counter-Strike: Global Offensive takımı ile beraber çalışacak.

Yaptıkları iş ortaklığında dördüncü yıla giren iki firma işbirliğinin başlangıcından bu yana, popüler donanım şirketinin ürünlerinin geliştirme aşamasında büyük rol oynayan organizasyonun oyuncuları da dahil olmak üzere çeşitli yollarla birlikte çalıştı.

G2 Esports CEO’su Carlos “ocelote” Rodriguez, bu işbirliğinin uzatılması hakkında “Profesyonel esporculuktan G2 Esports’un Ceo’luğuna kadar, donanım başarımın ayrılmaz bir parçası oldu. AORUS bize uygun fiyatlı, istikrarlı ve güvenilir bilgisayarlar sağladı ve 3 yıl boyunca başarılı bir şekilde çalıştıktan sonra, yeniden işbirliği yapmamız süregelen ortaklığımızın doğal bir ilerlemesidir.” dedi.

Esports Insider’ın belirttiğine göre G2 Esports BMW, paysafecard, Twitch, Aim Lab, Domino’s Germany, Secretlab, Mastercard, Pringles, nicecactus, AOC, Logitech ve Philips gibi 13 farklı dev şirket ile işbirliği yapıyor.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Türkiye, 400.000 TL ödüllü Şehrin Efsaneleri turnuvasını duyurdu

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor