Connect with us

LoL

G2 Esports oyuncusu Jankos Aphelios hakkında konuştu

Profesyonel oyuncular da Aphelios’a nerf istiyor

Jankos Aphelios

G2 Esports‘un jungle oyuncusu Jankos Aphelios hakkındaki görüşlerini dile getirdi ve şampiyonun neden dengelenmesi gerektiğini açıkladı.

Tecrübeli oyuncu Marcin ‘Jankos’ Jankowski League of Legends’ın en yeni şampiyonu olan Aphelios hakkında konuştu. Yaptığı bir yayın esnasında görüşlerini dile getiren profesyonel oyuncu şampiyonun ne gibi problemleri olduğunu da gözler önüne serdi. Yayın esnasında son profesyonel maçını izleyip yorumlayan Jankos Aphelios’un ortaya çıkışının ardından nasıl hissettiğine dair duygularını izleyicileri ile paylaştı.

”Ne kadar bozuk bir şampiyon olduğuna bakın. Neredeyse tek bir atışta sizi alıyor, ayrıca can çalmasına bir bakın! Sadece bir bakın şuna. Nasıl olabiliyor?” diyerek Aphelios’un nerf’lenmesini istediği can çalma özelliğine eleştirilerde bulundu. Neredeyse her yeni güncellemede bir nerf alan Aphelios hakkında bakalım Riot Games cephesinden yeni bir nerf daha gelecek mi?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL